De brandweer is klaar met het ventileren van het pand. Ze gaan nu hun spullen inpakken en weer terug naar de kazerne. De straat zal straks weer worden vrijgegeven. Einde berichtgeving.
- Home
- Incidenten
- Brand gebouw Prinses Irene-Brigadeweg Wormerveer
Laatste update:
woensdag 5 februari 2025 om 19:19
Brand gebouw Prinses Irene-Brigadeweg Wormerveer
Update woensdag 5 februari 202519:19
Update woensdag 5 februari 202519:03
Stichting @Salvage_nl is onderweg om de eigenaar van het pand te ondersteunen met de afhandeling van de schade.
Update woensdag 5 februari 202519:02
De brandweer is nog bezig met het ventileren van het pand. De straat blijft voorlopig nog even afgezet totdat de brandweer klaar is. Het verkeer wordt omgeleid via een andere route.
Update woensdag 5 februari 202518:37
De brand is geblust. Tijdens de brand is veel rook vrijgekomen. Het pand wordt daarom geventileerd. We herhalen: heb je last van de rook? Sluit dan ramen en deuren en zet mechanische ventilatie uit.
Update woensdag 5 februari 202518:31
Het gaat om een leegstaand pand. Er is niemand in het pand aangetroffen.
Incident woensdag 5 februari 202518:04
De brandweer is bezig met het blussen van een brand in een gebouw. Heb je last van de rook? Sluit dan ramen en deuren en zet mechanische ventilatie uit.